Вирубка хвойних дерев

Грудень є так званим "хлібним часом" для браконьєрів, які займаються вирубкою хвойних дерев поза законом. Нелегали, які торгують хвойними деревами, за останні роки завдали шкоди для нашої країни на суму майже в півтора мільйона гривень.

У Держлісагентстві країни стверджують, що незаконна вирубка дерев явно знижується. Відбувається таке, завдяки вжитим заходам - ​​це регулярним рейдам, a також маркуваня дерев, які дозволяють швидко виявляти порушників. Але екологи та активісти в один голос заявляють, що перед святами нового року безліч хвойних дерев продаються нелегально. Більш детальна інформація yes-lutsk.com.ua

У Держлісагентстві заявляють, що сосни і ялини вирубують під замовлення покупців, а це значить, що в подальшому їх не потрібно будить викидати. Якщо зрубані дерева з деяких причин не вдається реалізувати, вони передаються в школи, a також дитячі садки. Держлісагентство продає дерева, які з кожним роком вирубують в хвойних лісах, щоб звільнити їх від надмірного насадження. Без шкоди для навколишньої природи, з інформаційних даними відомства, щороку, можливо вирубати не більше одного мільйона хвойніков.

Поиск

Поделиться

 Copyright © 2019 woman-best  Rights Reserved.
sitemap по вопросам пишите на почту dolan.ukraine@gmail.com или support@dolan.info