Як буковинські прикордонники підтримали полонених українських моряків

На сьогодні прес-служба прикордонного управління Державної погран служби країни інформує, щоб вшанувати полонених в Росії моряків, а також їхніх родичів, багато прикордонників на посту показали прапор військово-морських сил нашої країни.

У повідомленні Державної прикордонної служби, як повідомляє сайт yes-chernivtsi.com.ua, йдеться, що в каплиці «Покрова Пресвятої Богородиці», що знаходиться поруч, проводиться особлива молитва за здоров'я, дух, а також безпеку полонених моряків. Молитви за морякам проводяться щоранку.

Необхідно розуміти, що на сьогодні дуже важливо підтримувати єдність. Саме це демонструють буковинські прикордонники. Ясно, що такі дії не поміняють ситуації істотно, але як нашим морякам, так і родичам, і українцям потрібно знати, що моральна підтримка в разі біди і проблем буде з боку суспільства. Прикордонники вірять, що Господь Бог допоможе всім полоненим вистояти, а також пройти негаразди. Більше інформації Ви завжди можете дізнатися, відвідавши інформаційний ресурс yes-chernivtsi.com.ua

Поиск

Поделиться

 Copyright © 2019 woman-best  Rights Reserved.
sitemap по вопросам пишите на почту dolan.ukraine@gmail.com или support@dolan.info